• Přes 30 let zkušeností

  Náš team má dlouholeté zkušenosti v potápění - Ondřej a Irča Rudečtí se potápějí aktivně od roku 1979, Martin a Michal Rudečtí od roku 1999. Jsme rodinný team ze Zlína a nabízíme vám profesionální výuku potápění v nejrozšířěnějším potápěčském systému na světě - PADI.

 • Komplexní nabídka kurzů

  Máme kompexní nabídku kurzů, pro začátečníky od ponoru na zkoušku, až po technické potápění se směsmi. Používáme nejmodernější způsoby a techniku od renomovaných výrobců Bare, Suunto, Technisub, Beuchat, DUI , Aqualung, Seaquest, Apex a dalších...Absolventi kurzů mají u nás slevy!!!

 • Pořádáme, organizujeme

  Organizujeme cesty za potápěním po celém světě. Zajišťujeme pro vás potápěčské pojištění DAN. Poradíme s nákupem potápěčské techniky.Absolventi kurzů mají u nás slevy! Vedeme celoroční kondiční tréninky a opakovací lekce, pokud jste se dlouho nepotápěli. Potápěčská škola nabízí kurzy individuální i skupinové, kurzy pro děti.

  Spolek Potápěči Oceanpadi Zlín, z.s

  Přihláška ke stažení.

 • Servis, prodej, pojištění

  Plníme potápěčské láhve vzduhem, nitroxem, trimixem. Potápět se můžete v každém věku, pokud máte dobrý zdravotní stav. V kurzu jsou naši studenti pojištěni pot. pojišťením DAN, které si mohou u nás také sjednat na celý rok.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!